Perfumy Pret a Porter

Perfumy były początkowo nietrwałe, wszystko zmieniło się dzięki postępowi technologii i zamknięciu zapachów w znanych obecnie flakonach z atomizerem. W ten sposób możliwe stało się skrapianie nimi w dowolnym momencie i cieszenie pięknym zapachem przez długi czas. Można liczyć na ogromny wybór, na świecie jest mnóstwo producentów perfum. Tworzą oniCzytaj więcej..

kremy ochronne na zimę

Prawidłowa pielęgnacja skóry jest niezwykle istotna zarówno latem, jak i zimą. W chłodne dni skóra jest narażona na niekorzystne warunki i należy prawidłowo ją wspierać. Dlaczego warto stosować kremy ochronne na zimę? Jaka pogoda będzie odpowiednia, aby zacząć taką pielęgnację? Kiedy stosować kremy ochronne na zimę? Kremy na zimę ochronneCzytaj więcej..

peruki

Obecnie na rynku jest dostępnych wiele rodzajów peruk, które różnią się nie tylko wyglądem, ale i właściwościami, w tym sposobami pielęgnacji. Kręcone włosy wymagają innego podejścia niż proste, perukę naturalną pielęgnuje się inaczej niż z włosów syntetycznych. Dlatego podczas zakupów koniecznie trzeba się dowiedzieć, jak powinna wyglądać pielęgnacja wybranego modelu. Czytaj więcej..

trendy w makijażu

Nadeszła upragniona i wyczekiwana przez wszystkich wiosna. Ciepłe swetry, puchowe kurtki i ocieplane buty możemy już schować na dno szafy. Z radością wyjmujemy zwiewne sukienki, lekkie t-shirty, bluzki i koszule, a ciężkie buty ustępują miejsca sneakersom, sandałkom, espadrylom i klapeczkom. Na ten czas czekałyśmy całą jesień i zimę! Słońce nieśmiałoCzytaj więcej..

noworodek

Właściwa pielęgnacja noworodka podczas jego pierwszych tygodni życia to dla wielu świeżo upieczonych rodziców nie tylko wielka zagadka, ale także stres. Choć stanowi ona wyzwanie dla rodziców, jest jednak gwarancją dobrego samopoczucia ich pociechy. Dlatego warto poświęcić więcej czasu na wybór kosmetyków przeznaczonych dla noworodków, dzięki czemu będziesz miał pewność,Czytaj więcej..

kosmetyki dla mężczyzn

Obecnie mężczyźni doskonale zdają sobie sprawę z konieczności codziennej pielęgnacji skóry. Wynika to nie tylko z dbałości o wygląd, lecz także o zdrowie i dobre samopoczucie. Wielu panów sięgnęło już po krem dla mężczyzn czy inne produkty, jednak dla ogromnej części podstawą pielęgnacji wciąż jest mydło i woda po goleniu.Czytaj więcej..

perfumy damskie

Zdarzyło Ci się przejść obok na ulicy obok kogoś, kto pachniał tak intrygująco, że zwrócił Twoją uwagę? Zapamiętałeś nowo poznaną osobę tylko dlatego, że pięknie pachniała? Perfumy mają ogromną moc przyciągania, z której nie zdajemy sobie na co dzień sprawy. Aplikujesz każdego ranka swoje perfumy damskie i nie myślisz oCzytaj więcej..

kosmetyki ziaja

Świadoma pielęgnacja to w ostatnich latach nie tylko moda, ale dla wielu wręcz styl życia. Właśnie dlatego większość kobiet już wie, że jednym z kluczy do pięknej cery jest dobrze dobrana kolejność nakładania kosmetyków. Popularność tego pojęcia przyszła do nas razem z szalenie modną koreańską pielęgnacją. Podpowiadamy, jaka jest prawidłowaCzytaj więcej..

cannabis

Używanie konopi od dawna wiąże się z utratą pamięci. Ale do tej pory ten pogląd był w dużej mierze anegdotyczny. Gdy naukowcy zaczynają przyglądać się marihuanie i jej wpływowi na zdrowie ludzi, zaczynają lepiej rozumieć jej wpływ na ludzki mózg – i czy marihuana naprawdę osłabia pamięć. Pamięć dzieli się na pamięćCzytaj więcej..