Sklep ortopedyczny

Sklep ortopedyczny – gdzie znaleźć profesjonalny sprzęt?

Różne schorzenia kości wymagają od nas użycia sprzętu ortopedycznego. Złamanie, więcej złamań, specjalistyczne operacje w późniejszym terminie leczenia skupiają się na noszeniu specjalnych przedmiotów, które wspomagają zrastanie się kości. Jednak sklep ortopedyczny to nie tylko ortezy czy obuwie rehabilitacyjne. Co znaleźć można w sklepie ortopedycznym i co oferuje wypożyczalnia sprzętu medycznego?

Sklep ortopedyczny Wrocław – co w nim znajdziemy?

Sklep ortopedyczny Wrocław oferuje przede wszystkim sprawdzony, profesjonalny sprzęt dla zainteresowanych pacjentów oraz lekarzy. W asortymencie znajdują się wyłącznie specjalistyczny sprzęt oraz wysokiej jakości produkty, których nie powinno zabraknąć podczas codziennego leczenia oraz dochodzenia do siebie po złamaniach, niedowładach, napadach, udarach czy zawałach serca. Z radością oferujemy wózki inwalidzkie, pieluchy anatomiczne, obuwie ortopedyczne czy łóżka rehabilitacyjne tak potrzebne w różnorodnych gabinetach. Wkładki ortopedyczne czy uchwyty łazienkowe to standard w naszym rozbudowanym asortymencie. Sprzęt stomijny, wózki inwalidzkie, balkoniki, pieluchomajtki, specjalistyczne gorsety, inhalatory i termofory – to wszystko, bez większego problemu znajdziesz w naszym sklepie, dzięki czemu wyposażysz swój gabinet, szpital czy przychodnię, gdzie niejednokrotnie zdarza się, że brakuje potrzebnego sprzętu.

Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Sklep rehabilitacyjny Wrocław to nie tylko możliwość zakupu niezbędnych przedmiotów i produktów do gabinetu lekarskiego, gabinetu fizjoterapeutycznego, szpitala czy też do domu, ale również wypożyczalnia, z której bez większego problemu na jakiś czas można wypożyczyć niezbędny sprzęt medyczny. Świetnie sprawdza się to w sytuacji, kiedy mamy ciężko chorego tatę bądź mamę, dziadka czy babcię wymagających opieki, którzy jednocześnie nie muszą przebywać w szpitalu. Środki pomocnicze, jakie są niezbędne w tym czasie, to przede wszystkim balkoniki, pieluchomajtki, łóżka rehabilitacyjne czy wózki inwalidzkie. Czasem niezbędne są koncentratory tlenu czy ciśnieniomierze. Sklep medyczny we Wrocławiu oferuje szeroką, doskonale rozbudowany asortyment, wśród którego można wybrać zarówno sprzęt do kupienia, jak i ten do wypożyczenia. Co ciekawe, sklep ten realizuje wnioski NFZ, dzięki czemu nie każdy sprzęt jest w 100% odpłatny.

Sprzęt ortopedyczny – wkładki ortopedyczne i poduszki przeciwodleżynowe

Sprzęt rehabilitacyjny Wrocław, niejednokrotnie nazywany także sprzętem ortopedycznym, to przede wszystkim każdy przedmiot, który pomaga w walce z chorobami, schorzeniami, wspomaga rehabilitację i dochodzenie do siebie po wypadkach, niezbyt przyjemnych życiowych sytuacjach, w których człowiek został poturbowany fizycznie. Wśród wspomagaczy rehabilitacyjnych znajdziemy przede wszystkim podpórki, poduszki, balkoniki, gorsety, chodziki, podkłady, ale również laski, kaczki, kule wspomagające chodzenie, specjalne pasy, termometry czy ciśnieniomierze. Sklep ortopedyczny Wrocław pozwala na swobodne korzystanie z oferty.

Choć wydawać by się mogło, że Wrocław nie jest dużym miastem, to zarówno w jego centrum, jak i w okolicach sklep ortopedyczny ma co robić. Jest wielu potrzebujących i chorych, którzy wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Produkty z tego sklepu lądują w szpitalach w całej Polsce, a wszystko dzięki szybkiej dostawie oraz ekspresowemu załatwieniu wszelakich formalności. Sklep Marmedica Wrocław to wspaniałe zaopatrzenie dla przychodni, idealne dla lekarzy pierwszego kontaktu, na SOR czy w innych bardziej lub mniej wyjątkowych sytuacjach.