peruka

Brak włosów to nie koniec świata!

Piękne włosy to dla wielu kobiet oznaka kobiecości i urody. Nic więc dziwnego, że częściowa lub całkowita ich utrata to duże obciążenie psychiczne. Jeśli borykasz się ze skutkami chemioterapii lub łysieniem i wypadaniem włosów z innych powodów, pamiętaj o możliwościach, jakie oferuje sklep z perukami. Nawet jeśli Twoje własne włosy są po prostu rzadkie lub lubisz zmiany – obejrzyj nasze peruki damskie.

peruka damska

Brak włosów to nie koniec świata!

Włosy na szczotce w coraz większych ilościach, przerzedzona fryzura… Na początku możesz czuć się zrozpaczona i zagubiona. Ale czy warto trwać w tej bezradności? W rzeczywistości otwierają się dla Ciebie stylistyczne możliwości. Być może przez całe życie marzyłaś o jakiejś fryzurze, lecz była ona nieosiągalna ze względu na rodzaj Twojego włosa, gęstość, kolor, siwienie itd. A może lubisz często zmieniać fryzurę i jesteś gotowa na kolorowe i blond peruki w swojej szafie?

Wybierz idealną perukę

Nasz sklep internetowy oferuje szeroki wybór peruk, spośród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Peruka blond, kasztanowa, a może ruda?

peruka damska

Peruki naturalne

Chcemy, abyś czuła się jak najbardziej komfortowo. Peruka z naturalnych włosów to produkt najwyższej jakości. Daje wspaniały, autentyczny efekt. Jest bardzo trwała i może być poddawana stylizacjom. Farbowanie, modelowanie – śmiało. Ponadto włosy, z jakich jest wykonana, pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Jej jakość wiąże się także z wyższą ceną.

Co jednak, gdy naturalne peruki są poza Twoim zasięgiem finansowym?

Peruki syntetyczne i mieszane

Jeśli poszukujesz dla siebie bardziej ekonomicznej wersji, w ofercie mamy też peruki damskie z włosów sztucznych. Efekt jest mniej spektakularny niż w wersji naturalnej. Ponadto peruka syntetyczna jest znacznie mniej wytrzymała i bardziej się plącze. Ale ma jedną, bardzo ważną zaletę – dużo niższą cenę. Szeroki wybór peruk zapewni Ci możliwość znalezienia tej idealnej.

Choć syntetyczny włos nie może być traktowany farbą i wysoką temperaturą, to również tutaj możesz poszaleć stylistycznie. Wybierz swoją upragnioną długość – doskonale wiemy, jak trudne jest zapuszczanie. A może marzysz o jasnych włosach? Blond peruka to produkt, który Cię uszczęśliwi!

peruka damska

Sprawdź nasze produkty

My, kobiety, lubimy czuć się pięknie w swoich fryzurach. Na co dzień korzystamy z dobrodziejstw kosmetycznych i modowych, dzięki którym podkreślamy swoją kobiecość. Czy naturalne włosy to warunek bycia atrakcyjną? Nie! Znajdź czas dla siebie i i obejrzyj nasz asortyment: peruki blond, brąz, a nawet kolorowe i z pasemkami. Wszelkie informacje znajdziesz w naszym sklepie. Mamy wieloletnie doświadczenie w perukarstwie – to nasza gwarancja Twojego zadowolenia. Jeśli będziesz miała problem z wyborem, zgłoś się do nas – służymy pomocą.