typy

Typy skoki narciarskie

Skoki narciarskie to jedna z najpopularniejszych gier zespołowych jak i indywidualnych wśród wszystkich zimowych dyscyplin sportowych. W polsce ma rzesze fanów, którzy rok rocznie jeżdzą i kibucują naszym pod największymi skocziami Europy i Świata. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na typowanie skoków narciarskich w zakładach bukmacherskich. Sprzyja temu bardzo bogata oferta buków, dzięki której każdy znajdzie coś dla siebie. Jak robić to skutecznie? Podpowiadamy.

Na co zwrócić uwagę podczas typowania skoków narciarskich?

Obstawiając wyniki indywidualnych czy z pozoru łatwiejszych drużynowych wyników zawodów skoków narciarskich, konieczne jest dokładne przeanalizowanie stanu drużyny, uwzględniając jednocześnie kontuzje kluczowych zawodników, które często są główną przyczyną porażki zespołu. To jednak nie wszystko. Zgodnie z opiniami ekspertów typując wyniki, należy zwrócić szczególną uwagę również na poprzednie starty indywidualne zawodników jak i drużyn. Równie ważny jest sam typ rozgrywek, jak wynika z aktualnych danych statystycznych, najlepsze wyniki są w zawodach najwyżej płatnych, którą cechuje nie tylko wysoki poziom gry, ale także wysokie zarobki zawodników oraz atrakcyjna oferta zakładów bukmacherskich. Jeżeli dopiero rozpoczynasz swoją przygodę z typowaniem skoków narciarskich, wówczas świetnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z gotowych propozycji – pewne typy skoki narciarskie wraz ze szczegółową analizą sportową znajdziesz na portalu https://twojtyp.pl/.

Gdzie obstawiać zakłady na skoki narciarskie?

Obecnie zakłady na skoki narciarskie dostępne są praktycznie u każdego legalnego bukmachera. Dobrze tutaj mieć świadomość, że nie wszyscy dostępni w Polsce bukmacherzy działają legalnie. Od jakiegoś czasu wymagane jest wykupienie specjalnej licencji. Tylko ci z licencją mogą oferować legalnie zakłady. Wiedza, który buk działa zgodnie z polskim prawem pomoże uniknąć nieprzyjemności czy nawet kary finansowej. Listę legalnych podmiotów oferujących zakłady sportowe znaleść można na stronie Ministerstwa Finansów RP. Oczywiście poszczególne oferty różnią się od siebie wysokością kursów oraz kombinacjami zakładów. Dlatego też przed przystąpieniem do tworzenia kuponu, warto zapoznać się nieco bliżej z ofertą wybranych bukmacherów, tak by wybrać opcję, jak najkorzystniejszą dla siebie. Pamiętaj o tym, że znając podstawowe zasady skoków narciarskich oraz najświeższe informacje dotyczące formy danego zespołu oraz poszczególnych zawodników, prawdopodobieństwo sukcesu wytypowanego zakładu znacznie wzrasta.