depilacja laserowa

Salony depilacji laserowej we Wrocławiu

Depilacja laserowa we Wrocławiu, a także w wielu innych polskich miastach zyskuje coraz więcej zwolenniczek. Powód? Bardzo prosty i prozaiczny: to obecnie najbardziej skuteczna metoda pozbywania się owłosienia, której efekty potrafią utrzymywać się kilka lat. Jak wybrać dobry salon depilacji?

Depilacja laserowa a inne metody 

Depilacja laserowa we Wrocławiu

Depilacja laserowa a inne metody 

Depilacja laserowa Wrocław, Warszawa, Gdańsk podbiła już jakiś czas temu. Ten kosmetyczny trend jednak z roku na rok się umacnia i depilacja laserowa jest obecnie jedna z najchętniej wybieranych przez klientki metod usuwania owłosienia w salonie. W porównaniu do depilacji woskiem nie musisz czekać aż włoski odrosną na odpowiednią długość i nie musisz zabiegu powtarzać systematycznie mniej więcej co trzy miesiące. Po sesji zabiegów laserem problem znika na kilkanaście miesięcy, często kilka lat, a czasem na zawsze. Zabieg depilacji laserowej jest obecnie także nieporównywalnie mniej bolesny, przy nowoczesnych urządzeniach prawie bezbolesny, co w porównaniu z depilacją woskiem wydaje się ogromną zaletą. Depilacja laserowa jest oczywiście także znacznie trwalsza o depilacji maszynką czy pastą cukrową. Przede wszystkim z każdą inną metodą usuwania owłosienia wygrywa skutecznością. Depilacja laserowa:

  • pozostawia ciało gładkie na miesiące, czasem lata, 
  • jest coraz mniej bolesna, w wielu przypadkach właściwie bezbolesna, 
  • sukcesywnie spada cena zabiegów tego typu, jest więc coraz bardziej dostępna, 
  • pozwala na wykonanie zabiegu o każdej porze roku, niezależnie od typu owłosienia, karnacji;
  • zapewnia komfort i pewność siebie w każdych warunkach.

Depilacja laserowa we Wrocławiu

Rosnąca popularność depilacji laserowej doprowadziła do otwarcia wielu salonów kosmetycznych oferujących tego typu zabieg. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że depilacja depilacji nierówna i zanim zapiszesz się na wizytę, warto sprawdzić kilka rzeczy. Oczywiście cena ma niemałe znacznie, ale oprócz niej warto zorientować się:

  • na jakim sprzęcie wykonywana jest depilacja – im nowszy, tym mniejszy ból, lepsza personalizacja zabiegu, bardziej szczegółowe ustawienie parametrów, co przekłada się na komfort klientki;
  • jakie doświadczenie ma personel wykonujący zabieg – certyfikaty, szkolenia, kursy to wszystko ma znaczenie, bo wpływa na profesjonalizm obsługi i profesjonalne doradztwo przed i po zabiegu;
  • jaką opinią cieszy się salon – inne klientki powiedzą ci prawdę, warto więc sprawdzić, czy salon może pochwalić się pozytywnymi i optymistycznymi komentarzami zadowolonych klientek.