odzież medyczna

Odzież medyczna w wersji premium od nowej marki Medka!

Czym powinna się cechować dobra odzież medyczna? Czy standardowe fartuchy już niedługo odejdą do lamusa? Sprawdźmy, jak na rynku polskim radzi sobie nowa marka Medka i co przygotowała dla swoich klientów.

Trzeba przyznać, że producenci odzieży medycznej stoją przed sporym wyzwaniem. Ich zadaniem jest nie tylko stworzyć kolekcję ubrań, które sprawdzą się podczas wielogodzinnej pracy, ale przede wszystkim będą także łatwe do utrzymania w czystości i schludne. Czy nowa marka Medka poradziła sobie z trudnym przedsięwzięciem stworzenia nowoczesnej i wygodnej kolekcji uniformów do pracy? Sprawdźmy!

Praca lekarzy, asystentek i pielęgniarek wymaga ogromnej cierpliwości, oddania, perfekcji i doświadczenia. Trudy codziennej pracy oraz przeprowadzanych zabiegów, odczarowuje uśmiech pacjentów oraz ich wdzięczność, gdy czują się lepiej. Trzeba jednak z pełnym przekonaniem stwierdzić, że praca w ochronie zdrowia nie jest łatwa, a ilość przyjmowanych pacjentów zbyt duża, by móc czuć ogromną radość z pełnionych obowiązków oraz w pełni oddać się pomocy dla każdego z chorych.

W trudzie pełnienia codziennych obowiązków pomaga cel, który jest niezwykle szlachetny: walka o zdrowie i życie pacjenta. Wsparciem dla ciężkiej pracy osób zatrudnionych w ochronie zdrowia ma być kolekcja wyjątkowo wygodnych oraz dobrze skrojonych kompletów, proponowanych przez nową markę odzieży medycznej Medka. Czym charakteryzują się te nowoczesne ubrania i dlaczego warto skupić na nich swoją uwagę?

Odzież medyczna odzwierciedlająca potrzeby współczesnego personelu medycznego!

Tak reklamuje się wspomniana marka, której ubrania niczym nie odbiegają od amerykańskiego świata znanych nam seriali. Bo podobne uniformy można spotkać chociażby w serialu „Chirurdzy”, gdzie ulubieni bohaterowie, każdego dnia przyjmują pacjentów z naprawdę wymagającymi chorobami do wyleczenia. Wygodne dresy, które są ucieleśnieniem nowoczesnego stylu, ale w tym przypadku także dbałości o komfort pracowników mają wreszcie zastąpić standardowe fartuchy i białe spodnie. I dobrze, bo odwieczny nylon i za duże uniformy już dawno powinniśmy odstawić w zapomnienie.

Co ciekawe, odzież medyczną Medki można zakładać praktycznie w każdym fachu związanym z leczeniem pacjentów. W tych zestawach dobrze poczuje się zarówno lekarz specjalizujący się w określonej dziedzinie, jak i pielęgniarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta, czy stomatolog. Tak obszerny krąg osób będących w grupie docelowej marki zawdzięczamy przede wszystkim temu, że założycielka marki Marika Bury-Kubacka, przez lata pracowała jako dentysta w renomowanych klinikach stomatologicznych. Ogromne doświadczenie, które nabyła, pozwoliło jej na tyle poznać użytkowników zawodów medycznych, że doskonale zna ich potrzeby oraz wyzwania, z którymi przyszło im się mierzyć na co dzień.

I tak, powstała kolekcja wyjątkowo wygodnych ubrań, na które składają się głównie bluzy oraz wygodne spodnie o fasonie jogger lub slim. Cechą charakterystyczną bluz są zawsze dwie kieszenie umieszczone mniej więcej na wysokości bioder, ale również możliwość włożenia tej części garderoby przez głowę. Taka opcja jest wyjątkowo wygodna i wskazana dla uniformów medycznych. Co ważne, bluzy i spodnie to czyste i minimalistyczne wzornictwo oraz innowacyjne tkaniny, których skład przedstawia się następująco: 60-70% poliester, 25-35% wiskoza, 2-5% elasten. Takie połączenie różnych tkanin nadaje uniformom Medki bardzo wysoką wytrzymałość.

Uwaga! Bluzy i spodnie Medki są miękkie i przewiewne, wykonane z tkaniny premium są także rozciągliwe w kilku kierunkach. Każdy z zaprezentowanych produktów w kategoriach układa się dzięki temu świetnie i dopasowuje do określonej figury.

Bluzy i spodnie w nowoczesnych kolorach!

To prawda, że kolekcja rzemieślniczej marki Medka odróżnia się od innych, znanych już na rynku. Widać wyraźnie, że założycielka Marika Bury-Kubacka bardzo dobrze wie, w jakiej odzieży pracuje się najlepiej. Jako kobieta wie również, że dla każdej z pań istotne jest to, jak prezentuje się na co dzień. Nieważne zatem, czy aktualnie przebywa w pracy, czy w domu chce, aby jej ubiór odzwierciedlał jej preferencje, gusta i osobowość.

W dresach Medki nie czujemy się wreszcie jak w uniformach. To wygodne i nowoczesne kostiumy dostępne w kilku ciekawych kolorach. Szarość będzie tutaj najbardziej pożądanym kolorem, bowiem to ona jest najbardziej uniwersalna.

Co o swoich produktach mówi sama założycielka?

Nasze kolekcje są niepowtarzalne pod każdym względem. Choć teoretycznie sprzedajemy dresy to można śmiało stwierdzić, że każdy wygląda w nich dobrze i profesjonalnie. Wiem, jak stresująca potrafi być praca w gabinecie i jak częste ruchy wykonuje personel. Było więc dla mnie ważne, by moja kolekcja była szczególnie wygodna, a każdy z elementów garderoby tak skrojony, by nie krępował ruchów. Myślę, że wspólnie z moimi współpracownikami, udało nam się stworzyć naprawdę solidną bazę dla odzieży medycznej. Zachęcam do wypróbowania zarówno górnej, jak i dolnej części garderoby.

Czy ta nowa i bardzo ambitnie rozwijająca się marka odzieży medycznej sprawdzi się na polskim rynku? Mamy nadzieję, że wygodne bluzy i spodnie Medki wreszcie sprawią, że każdy pracownik medyczny, będzie mógł poczuć się w swojej pracy komfortowo, a także pewnie. Sprawdź produkty Medki na: https://medka.eu/pl