Sesja Access Facelift w Gdańsku - Natural Flow

Nieinwazyjne zabiegi odmładzające ciało

Młode, sprawne i piękne ciało to marzenie każdego, kto żyje świadomie i wie, jak ważna dla naszego codziennego życia jest dobra kondycja i zdrowie. Istnieje kilka sposób na osiągnięcie tego stanu, jednak nie każdy z nich jest dla nas w pełni bezpieczny. Medycyna estetyczna i zabiegi chirurgiczne mogą, co prawda sprawić, że nasze ciała będą wyglądać młodziej, jednak wiążą się one z szeregiem różnych niedogodności pozabiegowych oraz powikłań. Dużo bezpiecznym rozwiązaniem, które przynosi nie tylko zdrowsze życie ale i ukojenie umysłu są zabiegi z serii Access Facelift® oraz Access Bars®.

Czym jest Access Facelift®

Access Facelift® to innowacyjny zabieg manualny, który pomaga odzyskać witalność i energię życiową naszego ciała. Jest to całkowicie naturalna metoda, nie wspomagana przez chirurgię i farmakologię, której efekty porównywalne są z zabiegami upiększającymi spotykanymi w salonach kosmetycznych.  Co więcej, szkolenia Access Facelift® to również rozświetlenie twarzy i wspaniała alternatywa na uzyskanie zdrowego i młodego ciała dla osób, które nie chcą korzystać ze zbyt inwazyjnych metod. Zabieg ten jest również polecany osobom, które mają pewne problemy z akceptacją swojego wyglądu, ponieważ oczyszcza umysł, polepsza samopoczucie i uwalnia od wewnętrznych przekonań i schematów. Rezultatem jest pełna akceptacja naszego ciała i zwiększenie poczucia atrakcyjności oraz wyzbycie się natrętnych myśli na temat postrzegania naszego wyglądu przez innych.

Pojedyncza sesja Access Facelift® polega na delikatnym dotykaniu specjalnie wyselekcjonowanych obszarów na twarzy, szyi i dekolcie.

Proces ten trwa około 1 godziny i przynosi natychmiastowe efekty w postaci:

  • jędrniejszej, rozświetlonej i promiennej skóry,
  • mniejszej ilości zmarszczek na twarzy,
  • poczuciu większej witalności,
  • poprawie naszego samopoczucia,
  • uwolnieniu się z ograniczeń dotyczących naszego ciała i jego wyglądu,
  • akceptacji siebie oraz swojego ciała.

Access Facelift to niesamowity zastrzyk energii odwracający procesy starzenia się twarzy jak i całego organizmu. Pozwala on nie tylko wyglądać młodziej ale i czuć się sprawniej oraz pewniej w swoim ciele. Access Facelift® usuwa zmęczenie oraz grymas twarzy odpowiedzialne za pogłębianie się zmarszczek a uwolnienie się od frustracji i złości zapobiega powstawaniu nowych wgłębień na skórze. Przepływy nowej energii przez całe ciało relaksują je i sprawiają, że nabieramy witalności i chęci do dalszego działania.

Zabieg Access Bars Gdańsk - Natural Flow

Czym jest Access Bars®

Access Bars® to nieinwazyjna terapia manualna, polegająca na delikatnym uciskaniu 32 punktów znajdujących się na naszej głowie. Są one odpowiedzialne za magazynowanie naszych przekonań, opinii, osądów i uprzedzeń, które potrafią skutecznie zapanować nad naszym życiem i zniewolić nasze postrzeganie świata. Sesje typu Access Bars pomagają rozładować spolaryzowany ładunek elektryczny zgromadzony w naszym mózgu, tak by zdepolaryzowane zostały wzorce zachowań oraz systemy naszych przekonań. Uwalniając się od negatywnych odczuć i opinii stajemy się bardziej otwarci na świat, nie jesteśmy już ograniczeni przez nasze obawy i podświadome uprzedzenia, dzięki czemu łatwiej zmieniamy i kreujemy swoją rzeczywistość.

Otwarty umysł pozwala nam dostrzegać to, czego wcześniej nie widzieliśmy oraz żyć z większa świadomością siebie i swojego ciała. Zmniejszenie lęków, złości i irytacji wpływa korzystnie na nasz wygląd, stajemy się bardziej wypoczęci a złe emocje nie oddziałują już na nasz stan zdrowia.