depilacja laserowa Wrocław

Depilacja laserowa – dlaczego warto się na nią zdecydować?

Piękne i idealnie gładkie ciało, bez konieczności codziennej depilacji i podrażnień po maszynce? Chyba każda kobieta o tym marzy! Dzisiejszy rynek kosmetyczny rozwija się bardzo prężnie, oferując nam coraz nowsze metody depilacji bikini i nie tylko. Jedną z nich jest depilacja laserowa. Jak wygląda ten zabieg? Czy jest bezpieczny? Jakich efektów można się spodziewać? Na te pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Jak przebiega depilacja laserowa?

Zabieg depilacji laserowej we Wrocławiu odbywa się przy użyciu specjalnego lasera diodowego, emitującego wiązkę światła, która podgrzewa włos do około 70 stopni, uszkadzając tym samym macierz włosa. Depilację laserem można przeprowadzić na każdej partii ciała – nogach, twarzy, pachach czy okolicach bikini. Aby efekt był trwały, należy wykonać kilka serii – ich ilość ustalana jest indywidualnie podczas wstępnej konsultacji z Klientem. Depilacja w naszym salonie zawsze jest wykonywana z najwyższą starannością, przez odpowiednio wykwalifikowane osoby, które przeszły gruntowne szkolenia z dziedziny depilacji oraz specjalizują się w obsłudze tego typu sprzętów.

Czy depilacja laserem jest bezpieczna?

Do zabiegu depilacji laserowej wykorzystujemy nowoczesny laser medyczny MedioStar Next PRO, który dzięki zaawansowanej niemieckiej technologii gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu owłosienia. Depilacja przy użyciu MedioStar Next  PRO jest całkowicie bezpieczna, a do tego praktycznie bezbolesna. Urządzenie daje możliwość dostosowania długości fali światła (810nm oraz 980nm), a także czasu trwania impulsu (30ms do 300ms). Dzięki temu doskonale radzi sobie nie tylko z ciemnymi włosami, ale również z rudymi czy jasnobrązowymi. Laser działa punktowo, dlatego nie ma ryzyka uszkodzenia tkanki wokół włosa. MedioStar Next PRO to sprzęt najnowszej generacji, dlatego zadowalające efekty depilacji bikini i nie tylko we Wrocławiu można uzyskać już nawet po 4 sesjach!

Zalety i efekty depilacji laserowej

Depilacja laserowa we Wrocławiu jest jedyną metodą, która pozwala całkowicie pozbyć się owłosienia z różnych okolic ciała. Po zabiegu nie musimy martwić się już podrażnieniami czy wrastającymi włoskami – skóra jest jedwabiście gładka, miękka w dotyku oraz pozbawiona nawet najmniejszych włosków. To także oszczędność czasu i doskonała inwestycja na długie lat, która szybko się zwraca.

Oferta salonu – depilacja bikini, leczenie rumienia i nie tylko

W ofercie naszego salonu możesz skorzystać z depilacji twarzy, pach, rąk, klatki piersiowej, ramion, pleców czy brzucha. Oferta kierowana jest zarówno dla Pań jak i Panów. Ponadto wykonujemy depilację bikini Wrocław (płytką: do linii majtek oraz głęboką: wzgórek, pachwiny, wargi). Cennik depilacji laserowej jest zróżnicowany i zależy od wybranej partii ciała. Posiadamy również liczne pakiety, z których można skorzystać w niższych, bardziej atrakcyjnych cenach.

Jak zarezerwować wizytę i umówić się na zabiegi?

Rezerwacji wizyty można dokonać telefonicznie lub mailowo. Nasi Klienci bardzo chętnie korzystają także z rezerwacji online przez platformę „booksy”. To wygodny i szybki sposób rezerwacji, w którym można samodzielnie wybrać dowolną usługę oraz dogodny termin wizyty. Zapisz się na depilację bikini, leczenie rumienia bądź inne zabiegi we Wrocławiu.