laser Wrocław

5 korzyści płynących z depilacji laserowej

Depilacja laserowa to skuteczny sposób na pozbycie się owłosienia z każdej części ciała. Wiele kobiet i mężczyzn chętnie korzysta z tej metody usuwania owłosienia. Sprawdź, jakie korzyści daje depilacja laserem i dlaczego warto się na nią zdecydować.

Gwarancja trwałych efektów

Jeżeli szukasz skutecznej metody na usunięcie owłosienia, to trwałe rezultaty zapewni Ci jedynie depilacja laserowa Wrocław. Wiązka światła lasera powoduje uszkodzenie cebulki włosa, wskutek czego – po kilku zabiegach – przestaje on odrastać. W zależności od miejsca depilacji oraz fazy wzrostu włosa – efekty można zobaczyć już po 2-3 zabiegach. Jeśli więc chciałabyś raz na zawsze pozbyć się owłosienia – depilacja laserem okaże się najlepszym wyborem.

Bezbolesna metoda depilacji

Depilacja laserem jest całkowicie bezpieczną oraz praktycznie bezbolesną metodą depilacji. Oczywiście wiele zależy od indywidualnego progu bólu, jednak wiele osób zgodnie twierdzi, że depilacja laserem jest dość komfortowym zabiegiem. Nowoczesne lasery często posiadają dodatkowe chłodzące głowice, dzięki czemu zabieg jest przyjemniejszy. Ważne jest również odpowiednie przygotowanie skóry do zabiegu. W naszym salonie we Wrocławiu, możesz skorzystać z bezpłatnej konsultacji, na której dowiesz się m.in. jak przygotować się do zabiegu depilacji.

Możliwość depilacji każdej części ciała

Laser to urządzenie, które można wykorzystać do depilacji każdej części ciała. Dużą popularnością cieszy się depilacja bikini, nóg, pach oraz twarzy. Z zabiegów depilacji laserem mogą korzystać także panowie, którzy najchętniej wybierają depilację pleców czy klatki piersiowej.

Gładka skóra bez podrażnień

Świeżo po zabiegu depilacji może wystąpić podrażnienie i zaczerwienienie skóry, jednak jest to zupełnie naturalne. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych metod depilacji, laserowe usuwanie owłosienia nie powoduje krostek i wrastających włosków, które są częstym problemem przy depilacji woskiem, pastą cukrową czy maszynką. Takie problemy często pojawiają się szczególnie w okolicy bikini, która jest niezwykle delikatnym i wrażliwym miejscem. Nieestetyczne krostki widoczne są szczególnie w leci, gdy korzystamy z kąpieli nad wodą czy basenem. Dzięki depilacji bikini laserem, możesz w końcu pozbyć się tego niekomfortowego kłopotu. Skóra po depilacji laserem jest miękka, gładka i miła w dotyku, a krostki, zaczerwienienia i wrastające włoski stają się przeszłością.

Oszczędność czasu i pieniędzy

Czy wiesz, ile pieniędzy kosztują Cię jednorazowe maszynki, kremy do golenia czy regularne wizyty w salonach zajmujących się depilacją pastą lub woskiem? Mimo tego, że zabieg depilacji laserem we Wrocławiu również do najtańszych nie należy – to jednak jest to jedyna skuteczna metoda depilacji, która daje długotrwałe lub nawet stałe efekty. Wystarczy kilka zabiegów, by cieszyć się gładką skórą na lata. To ogromna oszczędność nie tylko pieniędzy, ale również czasu. Dzięki depilacji laserem zawsze będziesz gotowa na niespodziewane wyjście, spontaniczny wyjazd czy imprezę.